Me një video të të porsalindurit, reperi shqiptar zbulon se u bë baba për të dytën herë

Me një video të të porsalindurit, reperi shqiptar zbulon se u bë baba për të dytën herë

Sot (13 tetor), reperi shqiptar, Vigan Boletini që më së shumti njihet me emrin skenik, Vig Poppa është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e bëri të ditur me anë të një videoje të të porsalindurit, njofton Insajderi.

Në videon që ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram, reperi shkruan. “Sa shum tkom pritë…”

View this post on Instagram

Sa shum tkom pritë…

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Lajmin se ai dhe bashkëshortja e tij, Ena po bëhen prindër sërish, e kishte ndarë reperi në llogarinë  e tij më 23 maj.

View this post on Instagram

Soon… Papi 2.0 🐣 @ena.bardibeauty 🙃😍

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Çifti janë prindër të një djali 3-vjeçar me emrin Domi. /Insajderi.com