Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë

Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë

Policia ka arrestuar një person në Klinë, nën dyshimin se i njëjti duke e shantazhuar viktimën femër e ka dhunuar seksualisht.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë.