Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

Ish-konkurrentja në “Përputhem”, Melisa Lleshi, ka konfirmuar lidhjen me Andi Shehun.

Të dy ishin në emisionin e “Përputhem”, Andi kishte dalur si i lidhur me Tean, ndërsa Melisa për shkak ishte larguar shkak i asaj që “nuk mund të përshtatej me askënd”.

Për ta kishte shumë spekulime, deri në atë pikë sa mediat rozë raportin se ata “po jetonin bashkë”. Por, tash vetë e konfirmuan lidhjen e dashurisë.

“Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin se tani mund t’i tregoj botës se sa shumë të dua. Oh prit mbase vetëm për këngën ‘ti je bota për mua”, ka shkruar Melisa në Instagram. /Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melisa Lleshi (@melisalleshi111)