“Meqë u mbyllën faqet po*no do të vizitojmë profilin tënd”, Megi Pojani kthen komentin epik ndaj ndjekësit

“Meqë u mbyllën faqet po*no do të vizitojmë profilin tënd”, Megi Pojani kthen komentin epik ndaj ndjekësit

Tani është fakt që Megi Pojani është një ndër vajzat më të komentuara e më të pëlqyera në showbizzin shqiptar.

Ajo e ka nisur karrierën në Hostel by Anabel dhe më pas si aktore në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme.

Megi është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjeësit e saj foto të bukura dhe jo rrallë herë përdor shumë doza ironie apo humori.  Së fundmi një ndjekës i komenton: “Tani që u mbyllen faqet pornografike profili jot do jëtë më i vizituari në Shqipëri.”

“Të paktën dikush s’do shtiret” – ia ka kthyer Megi komentuesit.

 

 

Historia e filmit “Cirku Fluturues”