Merdare: Kërcenon zyrtarët policorë

Merdare: Kërcenon zyrtarët policorë

Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar zyrtarët policorë.

Ngjarja ka ndodhur të premten në Merdare, njofton Insajderi.

Ai pengoi zyrtarët e Policisë gjatë kryerjes së detyrës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com