Mesfushori shqiptar afër kalimit në La Liga

Mesfushori shqiptar afër kalimit në La Liga

Sipas mediave spanjolle, skuadra e Getafes ka siguruar që tani një “ok” nga mesfushori shqiptar dhe parimisht edhe nga Malaga, që duhet të sigurojë disa të ardhura të rëndësishme për të shpëtuar nga falimentimi para afateve që i ka vendosur Liga e Futbollit atje. Lajmi i plotë në Insporti.com