fbpx

Mësohet koha sa do të mungoj Kryeziu

Mësohet koha sa do të mungoj Kryeziu

Mesfushori i Kosovës dhe Zurichut, Hekuran Kryeziu, ka pësuar një lëndim në përballjen e së shtunës ndaj Luganos.

Mesfushori kosovarë do të mungojë nga gjashtë deri nëntë muaj. Kryeziu ishte detyruar të largohej nga fusha në minutën e 15-të.

Pas rezultateve të analizave është kuptuar se 26-vjeçari ka këputur ligamentin në gjurin e majtë dhe do të operohet./Insporti