Messi 100 gola në Champions League

Messi 100 gola në Champions League

Lionel Messi ka shënuar edhe goli e dytë të tij në ndeshje kundër Chelsea, dhe të 100-tin personal në Champions League. Chelsea po deklasohet këtë ndeshje nga Barcelona me rezultat 3-0. Messi në këtë ndeshje deri më tani ka shënuar 2 gola dhe ka bërë 1 asistim.

Për të shikuar golin e Lionel Messit, klikoni KËTU

100 gola në Champions League – Chelsea mezi pret përfundimin e ndeshjes