Messi e Suarez do të luajnë përsëri bashkë!

Messi e Suarez do të luajnë përsëri bashkë!

Lionel Messi dhe Luis Suarez planifikojnë të luajnë së bashku në klubin e MLS Inter Miami, por jo deri në vitin 2022, sipas Catalunya Radio.

Ylli i Barcës, Messi është i kontraktuar në Camp Nou deri në fund të sezonit.

Ndërsa Suarez i Atletico ka një marrëveshje në Madrid deri në verën e vitit 2022. /Insajderi.com