fbpx

Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon (VIDEO)

Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshje kundër Chelseat, nëpërmjet anësorit sulmues, Ousmane Dembele, në minutën e 20-të. Ky gol ërdhi pas një deportimi dhe asisti fantastik të Lionel Messit. Barcelona po “shkelë” në pjesën e parë të ndeshjes së kthimit kundër Barcelonës, me rezultat 2 me 0.

Goli i Ousmane Dembele në www.insporti.com

Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon