Messi merr telefonin, në orët e ardhshme do të vijë “bomba” (FOTO)

10.08.2018 10:12
Messi merr telefonin, në orët e ardhshme do të vijë “bomba” (FOTO)

Sipas “Don Balon”, Lionel Messin po i bën presion Barcelonës dhe i ka telefonuar në raste të shumta për të kërkuar ardhjen e super lojtarit….. më shumë në Insporti.