fbpx

“Messi nuk është më i paprekshëm”

“Messi nuk është më i paprekshëm”

Një gol i Lionel Messit në minutën e 73’, nuk i ndihmoi Barcelonës, që ishte në disavantazh prej dy golave të Valencias, që u shënuan nga Kevin Gameiro dhe Rodrigo.Humbja nga Valencias është përcjellë në mënyra të ndryshme nga mediet botërore.

Prestigjiozja franceze L’Equipe mendon se Lionel Messi nuk është më i paprekshëm.

“Messi nuk është më i paprekshëm”, shkruan L’Equipe.

E gjitha kjo pas dy humbjeve vendimtare të Barcelonës, në Ligën e Kampionëve dhe në La Liga./Insporti