Mihrije Braha tregon pse nuk është duke agjëruar

Mihrije Braha tregon pse nuk është duke agjëruar

E ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi, këngëtarja Mihrije Braha bashkë me motrën e saj Loren, treguan se nuk janë duke e agjëruar ramazanin.

“Unë dhe Lora jemi në javën që duhet të pimë kafe”, shprehet Mihrija.

Më poshtë e gjeni përgjigjen e tyre të plotë./ Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

? Mihrija dhe Lora tregojne se pse nuk jane me ramazan? #mihrijebraha #lorabraha #gjesi

A post shared by #gjesi (@gjesi.t7) on