Milani kualifikohet në gjysmëfinale, fitoi ‘dramën’ kundër Torinos

Milani kualifikohet në gjysmëfinale, fitoi ‘dramën’ kundër Torinos

Milani është rikthyer në një ndeshje dramatike ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë duke triumfuar me rezultat 4-2 pas vazhdimeve.

Vendasit shënuan të parët në minutën e 12-të me anë të Giacomo Bonaventuras, i cili u asistua nga Ante Rebic.

I asistuar nga Simone Verdi, Gleison Bremer e barazoi rezultatin (34’) dhe me shifra identike, skuadrat shkuan në pushim, më shumë në Insporti.com.