Miley Cyrus pozon krejtësisht e zhveshur për një qëllim humanitar

Miley Cyrus pozon krejtësisht e zhveshur për një qëllim humanitar

Miley Cyrus habiti të gjithë përderisa u zhvesh krejtësisht dhe pozoi në një arkivol të verdhë në fotosesionin e saj të fundit.

Ylli i popit, 27 vjeç, i mahniti fansat e saj ndërsa po gërmonte në çastet e racës ndërsa i linte pak imagjinatës.

Ajo vendosi krahët mbi gjoks dhe e mbuloi me një tufë lulesh të bardhë dhe të verdhë.

Ish-ylli i Hannah Montana tregoi sensin e saj të çuditshëm të stilit dhe vendosi një paruke të shkurtër bjonde ndërsa pozonte për fotografin e famshëm Vijat Mohindra.

Miley shfaqet në një libër krejt të ri nga fotografi, i cili është vendosur të dalë të martën.

Artisti postoi imazhin në Instagramin e tij për të publikuar librin e fotove dhe zbuloi se çdo qindarkë nga kopjet e shitura do të shkojë direkt në fondacionin Happy Hippie të Miley, i cili ndihmon të rinjtë e pastrehë LGBTQ./Insajderi.com

Mirror