Miliarderi amerikan në lidhje me Amber Heard

Miliarderi amerikan në lidhje me Amber Heard

Amber Heard dhe Elon Musk më në fund kanë konfirmuar se ata janë në lidhje. Që të dy, në profilet e tyre në Instagram, kanë postuar një fotografi në të cilën në faqen e Elon-it duken gjurmët e buzëkuqit.

Çifti është parë kohët e fundit në një park në Queensland, ku Amber aktualisht është duke xhiruar një film.

Heard ka paraqitur kërkesa për divorc nga Johnny Depp majin e kaluar, ndërsa Musk pas vetes ka dy martesa – me shkrimtaren kanadeze, Justin Wilson, dhe aktoren, Talulah Riley.

[arve url=”//platform.instagram.com/en_US/embeds.js” /]