Mimoza Shkodra ka lansuar projektin e saj më të ri " />

Mimoza Shkodra lanson projektin e ri muzikor

Mimoza Shkodra lanson projektin e ri muzikor

Mimoza Shkodra ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo ka sjellë një baladë dashurie e cila ka emocionuar pubikun, duke qenë se së fundmi janë publikuar më shumë projekte ritmike.

Kënga mbanë titullin “Largohu”, bashkëngjitur me videoklip të realizuar në një breg deti.

Tekstin e ka shkruar Irenc Hyska dhe muzikën është kujdesur po ai.

A ishte dedikim apo vetëm një këngë nga këngëtarja, nuk dihet duke qenë se para pak kohësh ajo u nda nga Seldi. /Insajderi.com