Ministri i Arsimit pozitiv me COVID-19

Ministri i Arsimit pozitiv me COVID-19

Ramë Likaj, ministër i Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, ka rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ministri përmes një postimi në Facebook, njofton Insajderi.

Ai menjëherë është vetizoluar si rregull i detyrueshëm nga Instituti Kombëtar i Shëndetti Publik.

“Fatmirësisht po ndihem mirë dhe po përpiqem që të punoj nga shtëpia ku po qëndroj në vetëizolim”, ka thënë ministri në Facebook. /Insajderi.com

Postimi i plotë: