Ministri Selimi shpreh mirënjohje për punën e zëvendësministrit të tij

Ministri Selimi shpreh mirënjohje për punën e zëvendësministrit të tij

Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi ka shpreh mirënjohjen e tij ndaj punës së zëvendësministrit të tij, Florian Dushit, njofton Insajderi.

Sipas Selimit, puna e Dushit në udhëheqjen e përpjekjeve të ministrisë kundër dhunës në familje dhe puna në grupin për Gjykatën Komerciale është shembull i lidershipit dhe shpirtit ekipor.

“Ne tashmë kemi hy në një situatë të re politike, por bashkëpunimi dhe profesionalizmi i tij do të jetë gjithmonë i respektuar lartë”, ka shkruar Selimi në profilin e tij zyrtar./Insajderi.com