Modelet e famshme na sjellin kombinimet më të bukura të çizmeve ikonike

Modelet e famshme na sjellin kombinimet më të bukura të çizmeve ikonike

Çizmet brendit, DR. MARTENS, shpeshherë perceptohen si çizme të dimrit.

Por këto çizme, me një dizajn ikonik, kanë qenë të preferuarat e shumë grave të famshme, që na kanë prezantuar me shumë kombinime interesante,  njofton Insajderi.

Irina Shayk, Bella Hadid dhe Kaia Gerber, që nga maji janë parë më këto çizme, duke i kombinuar me fustane verore – dhe thënë shkurt, ato duken tejet bukur.

Më poshtë disa nga kombinimet më të bukura të stileve verore me çizmet e lëkurës. /Insajderi.comdoc martens, dr. martens

6 Perfect Outfits Celeb Always Wear With Dr. Martens | Who What Wear

Celebrities Wearing Dr. Martens Boots [PHOTOS] – Footwear News

Celebrities Wearing Dr. Martens Boots [PHOTOS] – Footwear News

doc martens, dr. martens

doc martens, dr. martens