Modelja e njohur poston video nudo, nëna dhe motra ia shlyejnë

Modelja e njohur poston video nudo, nëna dhe motra ia shlyejnë

Bella Hadid ka paraqitur veshje seksi pa jelek derisa ka mbuluar modestinë me një peshqir ngjyrë të kaftë

Bella Hadid ka bërë një paraqitje të rrallë nudo derisa ka mbuluar modestinë e saj me një peshqir në bonjo, kurse videon e ka postuar në Instagramin e saj.

Bukuroshja 22 vjeçare është paraqitur plot buzëqeshje para kamerës derisa mban me duar gjoksin me duar.

Megjithatë, pak orë më vonë, motra e saj supermodele Gigi Hadid dhe bija e saj Yolanda Hadid e shley këtë video pa asnjë shpjegim. /GazetaExpress/