Kush është modelja e njohur në krahët e Robert Berishës

Kush është modelja e njohur në krahët e Robert Berishës

Këngëtari i njohur Robert Berisha është duke  zhvilluar një fotosesion së bashku me Miss Univers Kosova.

Këta të dy i ka bërë së bashku ky projekt pasi është në qëllim të reklamimit të një brendi kosovar të veshjeve.

Zana është veshur në të bardha me pantollona dhe me një xhaketë të hapur tek pjesa e gjoksit ndërsa Roberti i veshur më kostum të zi është ulur në kolltuk.