Modelja e njohur, publikon foto intime e dehur

Modelja e njohur, publikon foto intime e dehur

Ajo është një eksperte në artin e ‘selfies’ së pasqyrës së banjos.

Dhe Emily Ratajkowski e vërtetoi atë në disa InstaStory të saj e veshur vetëm në të brendshme të mërkurën.

 

28-vjeçarja deklaroi se ishte ‘e dehur nga vera’, ndërsa fizikun e saj të përkryer për më shumë se 26 milionë ndjekës të saj.

 

Dissi i Morena Tarakut për emisionin Review