Modelja e njohur publikon fotografi vetëm në të brendshme!

Modelja e njohur publikon fotografi vetëm në të brendshme!

Chloe Ross është duke qëndruar e vetizoluar mirëpo kjo gjendje e cila po vazhdon e ka mërzitur.

Ylli i Towie, ashtu si edhe gjithë të tjerët, po qëndron aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ka ndarë së fundmi një foto ku shfaqet e shtrirë në krevat dhe ka pozuar veç në të brendshme.

“Jam mërzitur në shtëpi”, shkruan ajo pranë postimit të fotografisë.

 

Tri propozimet e filmave nga Kaltrina në këtë kohë pandemie