Modelja me mbipeshë shfaqet në plazh

Modelja me mbipeshë shfaqet në plazh

Kerry Katona u fotografua duke marrë rreze dielli topless dhe duke ngrënë një burger, disa ditë pasi deklaroi se është e lumtur me peshën e saj.

38-vjeçarja po pushon në ishullin grek të Mykonos me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeç.

Pavarësisht peshës së saj, Kerry thotë se është e lumtur me trupin që ka – duke e dëshmuar këtë me ngrënien e burgerit në plazh.

Nëna e pesë fëmijëve, e shijoi çdo kafshatë të burgerit, përderisa qëndroi ulur në shtratin e plazhit.