Modelja në klipin e MC Kreshës është e dashura e këngëtarit shqiptar

Modelja në klipin e MC Kreshës është e dashura e këngëtarit shqiptar

Vajza në videoklipin ‘Enigmë’ të Art Abazit dhe Mc Kreshës është pikërisht e dashura e Artit.

Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me fustan e kapele në klipin e këngës “Engimë”, qenka e dashura e këngëtarit shqiptar Art Abazi i cili këtë këngë e ka sjellë në bashkëpunim me MC Kresha.

Bone 'Tag' Norën, kallëzoj që e ka emrin e mirë 😜

Ku i kemi Norat?! 😍

Gepostet von Review am Dienstag, 5. November 2019

Këtë Arti e zbuloi për “Panorama plus” duke u shprehur se është shumë i dashuruar.

Vajza në klip është e dashura ime, të cilën po e dua akoma më shumë, sepse klipi nuk do të ishte i njëjti pa sharmin dhe elegancën e saj. Unë jam çdo ditë i dashuruar. Marr dhe jap dashuri në çdo moment. Terapi më të mirë se kjo s’ka dhe s’do të ketë“, është shprehur Arti.

Ja si e kishte 'hëngër foren' e KUKU News-it, Robert Berisha

Ja si e kishte 'hëngër foren' e KUKU News-it, Robert Berisha 🤣🤣🤣

Gepostet von Review am Dienstag, 5. November 2019