Modelja ruse pozë provokuese me mëngjes

Modelja ruse pozë provokuese me mëngjes

Modelja me linja ‘bombastike’ edhe një herë ka treguar super format e saj.

Anastasia Kvitko shfaq bukurinë dhe asetet në një imazh i cili nuk linte shumë vend për imagjinatë. Modelja ruse, thekson pikat e saj të forta në një veshje ku në pah vuri gjoksin ‘gjigant’ dhe të pasmet e formësuara. Ajo numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale dhe është shumë e paguar nga kompanitë e marketingut. Këto fotografi janë ideali për t’i hapur mirë sytë në këtë të dielë. Në disapostime ajo ngjan si Enca dhe pozon në të njejtat pozicione. Sa i prket formave bombastike, të dyja vajzat ngjajnë shumë.

Zgjohuni çuna, Anastasia ju tha mirëmëngjes!