Modelja shqiptare mirëpret në jetë fëmijën e saj të dytë

Modelja shqiptare mirëpret në jetë fëmijën e saj të dytë

Modelja Greis Petrovic dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër për herë të dytë këtë fund vit, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greiss Petroviç (@greisspetrovic)

Lajmin e bukur e dha vetë modelja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo publikoi një foto ku e gjithë familja mbajnë dorën e të porsalindurit duke e quajtur dhuratën më të bukur për Krishtlindje. Në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Andrea.

Ndonëse Petrovic bëri të ditur sot lajmin në rrjete sociale, ajo njoftoi se i vogli kishte ardhur në jetë dy ditë më parë.

Në postimin e saj, modelja nuk harroi të falënderonte të gjithë për urimet dhe stafin mjekësor që u kujdesën për të. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greiss Petroviç (@greisspetrovic)