Modelja publikon vetëm me të brendshmet

Modelja publikon vetëm me të brendshmet

Supermodelja Angela Martini, pa dyshim që është njëra prej femrave më të bukura dhe më tërheqëse shqiptare.

Linjat e saj trupore përfekte i ka shfaqur në disa poza provokative.

Bukuroshja ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka të veshur një palë të brendshme të kuqe ku ndezi të gjith rrejtin.

Po që nuk munguan as komplimentet e shumta në setin fotografik drejtuar bukuroshes e që gjithmonë ia del të marr vëmendjen nga mediat dhe nga publiku. /Insajderi.com