Moderatori i njohur kujton fjalët që ia tha Dr Flori para se të vdiste

Moderatori i njohur kujton fjalët që ia tha Dr Flori para se të vdiste

Moderatori Turjan Hysko ka kujtuar së fundmi fjalët që i tha miku i tij Dr. Flori para se të ndërronte jetë.

Në videon e publikuar në “Instagram” ku shihet duke drejtuar automjetin teksa dëgjon një nga këngët më të njohura të West Side Family, “Nëse Mundesh”, Turi ka shkruar: “Kjo këngë do të jetojë edhe pas meje tha…Si gjithmonë kishte të drejtë! Dr Flori”

Risjellim në vëmendje se Dr Flori ndërroi jetë në 17 nëntor të vitit 2014 si pasojë e konsumit të tepërt të kokainës. Ai la pas një krijimtari të pasur muzikore, ku pikas kundërshtia ndaj qeverisjes aktuale dhe thirrja për t’i zgjatur duart njëri-tjetrit në ditë  të vështira.