Moderatori kosovar shkëput miqësinë me Dafina Zeqirin: Nuk flas me të, kemi pasur..

Moderatori kosovar shkëput miqësinë me Dafina Zeqirin: Nuk flas me të, kemi pasur..

Moderatori Alaudin Hamiti ka treguar së fundmi se i ka shkëputur marrëdhëniet miqësore me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Ai e bëri të ditur këtë gjë mbrëmjen e kaluar në emisionin e tij “Ndrrimi i Natës”, ku në rubrikën “Haje ose Thuaje” e ftuara Ronela Hajati i kërkoi të përmendë një personazh nga estrada me të cilin ai nuk flet.

“Që prej periudhës që kemi pasur një problem, nuk e kam parë dhe nuk flasim. Është Dafina Zeqiri”- u shpreh Alaudin Hamiti pasi u mendua paksa, duke mos dhënë më tej detaje të hollësishme dhe konkrete.