fbpx

Moderatorja shqiptare me fustan të shkurtër edhe gjatë ditëve të ftohta

Moderatorja shqiptare me fustan të shkurtër edhe gjatë ditëve të ftohta

Ilda Bejleri është një nga vajzat më sexy që drejton emisionet sportive.

Duket se ajo e bën enkas të dalë para teleshikuesve me minit e saj si dhe dekoltetë e hapura duke nxjerrë në pah pjesët e saj më të zjarrta.

Po njësoj ka ndodhur dhe herën e fundit, ku Ilda mban veshur një super fustan të shkurtë, që i përngjan një ‘kanotjereje’ , aq sa nga poza që ka marrë mund të zbulonte gjithçka fshihet poshtë tij.

Muaj më parë moderatorja u vu në qendër të kritikave, për ekzagjerimin që bën me daljet në ekran.