Momenti kur një grua sjell në jetë një foshnjë në vendin e parkingut

Momenti kur një grua sjell në jetë një foshnjë në vendin e parkingut

Një video e mrekullueshme tregon momentin kur një grua nga Florida sjell në jetë një foshnje në parkingun e një qendre mjekësore, pasi një mami shpejt rrëmbeu vajzën e vogël nga rënia në tokë, shkruan DailyMail, transmeton Insajderi.

Susan Anderson kishte filluar lindjen teksa po nxitonte në Natural Birth Works në Coral Springs më 19 qershor kur foshnja Julia vendosi që ajo thjesht nuk mund të priste më.

The newborn girl, pictured, was healthy after one of the fastest deliveries the center has seen

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë bashkëshortin e Anderson, Jozef dhe dy oficerët e policisë shikonin ndërsa e porsalindura rrëshqiste nëpër njërën nga këmbët në pantallonat e nënës dhe u kap me shkathtësi nga mamia Sandra Lovaina. /Insajderi.com