Momenti kur një person në pikë të ditës thyen makinen në Prizren dhe vjedh çantën

Momenti kur një person në pikë të ditës thyen makinen në Prizren dhe vjedh çantën

Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje në Prizren, ku një person ka thyer xhamin e një veturës dhe ka vjedhur një qante që ndodhej brenda saj.

Thuhet se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren.

Përmes kësaj videoje mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen.

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Gepostet von Podujeva.net am Montag, 8. Juli 2019