Momenti kur Rashford turpëroi Vojvodën dhe Halimin

Momenti kur Rashford turpëroi Vojvodën dhe Halimin

Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, ka treguar aftësitë e tij alla-Cristiano Ronaldo në ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Euro 2020 që Anglia e zhvilloi kundër Kosovës mbrëmë në Prishtinë.

Anglia ishte kualifikuar tashmë në Euro 2020. Ndeshja e mbrëmshme ishte thjesht një formalitet por Anglia refuzoi ta linte intensitetin e tyre të binte duke fituar bindshëm, më shumë në Insporti.com.