fbpx

Momenti kur Seferi dorëzohet ndaj Tyson Fury (VIDEO)

Momenti kur Seferi dorëzohet ndaj Tyson Fury (VIDEO)

Meçi ndërmjet Tyson Furyt – Sefer Seferit është zhvilluar në “Manchester Arena” ka qenë eventin më i madh sportiv në Angli pasi ish kampioni i unifikuar i divizioneve të boksit, 3 vjet i suspenduar për përdorimin e substancave narkotike, po kthehej në ring.

Lexo lajmin e plotë dhe shiko videon në Insporti

Momenti kur Seferi dorëzohet ndaj Tyson Fury (VIDEO)