Morena Taraku paraqitet me veshje shumë provokative para fansave në Prizren

Morena Taraku paraqitet me veshje shumë provokative para fansave në Prizren

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka mbajtur së fundmi një koncert për fansat e saj në Prizren.

Ajo ka interpretuar disa nga këngët e repertoarittë saj, ndërsa nuk ka munguar edhe performanca energjike e saj.

Në këtë koncert, Taraku ishte paraqitur me një veshje mjaft provokuese, duke ngacmuar kështu imagjinatën e fansave të saj të shumtë.

E veshur me një kostum transparent, modelja theksoi linjat e saj trupore, për të cilat gjithnjë komplimentohet.

Morena është e njohur edhe për paraqitjet provokuese në rrjetet sociale, në të cilat publikoi disa pamje nga koncerti i së shtunës.

Përndryshe, “Swag” mban titullin kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga publiku i saj.