Morena Taraku publikon bisedën me babain e saj, ja për çfarë diskutojnë

Morena Taraku publikon bisedën me babain e saj, ja për çfarë diskutojnë

Këngëtarja dhe ish-miss Kosova, Morena Taraku, ka gjithmonë vëmendjen e fansave dhe është shumë e komentuar në rrjetet sociale, njofton Insajderi.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një bisedë me babain e saj.

Aty shihet se flasin për thonjtë që Morena i kishte dërguar babait në foto.

Përgjigjja e babait të këngëtares ishte: “Po bukur, a po të pëlqejnë ty”.

Morena ka treguar shpesh herë se është shumë e lidhur me babain e saj dhe se ai është miku i saj i ngushtë./Insajderi.com