Mos ndiqni dokumentare të frikshme nëse në shtëpi keni dikë siç ka Xhensila, Besin!

Mos ndiqni dokumentare të frikshme nëse në shtëpi keni dikë siç ka Xhensila, Besin!

Bes Kallaku, një komedian i dashur dhe i ndjekur nga shumë, nuk humbet asnjëherë rastin e artë pët t’u tallur me dikë – këtu nuk bën përjashtim as bashkëshortja e tij, Xhensila.

Këngëtarja ishte rahatuar për shtatë palë qejfe në divanin e shtëpisë dhe po ndiqte një dokumentar që hulumton për vdekjen misterioze të Elisa Lam, studentja 21-vjeçare kanadeze e cila u zhduk në vitin 2013 në Hotel Cecil në qendër të Los Anxhelosit ndërsa po udhëtonte nëpër ShBA, njofton Insajderi.

Vdekja e saj është ende një mister, dhe dokumentari si produksion është i tillë që ngjall kureshtje dhe suspansë.

Dhe ishte ky moment – kur po flitej se si Santiago Lopez zbuloi trupin e saj në një rezervuar uji në çatinë e hotelit – që Besi futet në dhomë se frikëson Xhensilën e cila bërtet.

Morali i gjithë ngjarjes është që nëse edhe ju në shtëpi keni një hokatar si Besi, shqyrtojeni mundësinë që të ndiqni të vetëm dokumentarin misterioz. /Insajderi.com