Mot me ​shi, erëra dhe bubullima në Prishtinë dhe qytete tjera të Kosovës

Mot me ​shi, erëra dhe bubullima në Prishtinë dhe qytete tjera të Kosovës

Një stuhi shumë e fuqishme me shi dhe erëra të forta ka goditur Prishtinën, por edhe pjesët tjera të vendit.

Në Vushtrri është raportuar edhe për breshër me madhësi veze.

Ndërsa, raportohet se edhe Mitrovica po përballet me stuhi të fuqishme.

Një stuhi e tillë ishte paralajmëruar ditë më parë që do të ndodhë. /Insajderi.com/