Moti për sot

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale pritet të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius.

Ndërsa ato maksimalet e ditës parashihen të jenë ndërmjet 9-11 gradë Celsius. /Insajderi.com