Mourinho largon yllin e Unitedit nga ekipi

13.11.2017 09:44
Mourinho largon yllin e Unitedit nga ekipi

Sipas mediave angleze, Jose Mourinho nuk është i kënaqur me Darmian. Manchester United ka vendosur ta largojë një futbollist.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Matteo Darmian, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave angleze, Jose Mourinho nuk është i kënaqur me Darmian.

Ai mund të rikthehet në Itali, ku kërkohet nga top-3 klubet e kampionatit, Juventus, Roma dhe Napoli.