Mourinho në bisedime me gjigantin italian

Mourinho në bisedime me gjigantin italian

Jose Mourinho mund të jetë trajneri i ri AS Romës sezonin e ardhshëm.

Mourinho u shkarkua nga Manchester United në dhjetorin e vitit të kaluar dhe ende nuk është bërë me skuadër të re, pasi ai dëshiron që skuadra e tij e re të të ketë një drejtor sportiv dhe strukturën e duhur, më shumë në Insporti.com.