Mozzik flet për herë të parë se si ndihet pas ndarjes nga Loredana

Mozzik flet për herë të parë se si ndihet pas ndarjes nga Loredana

Reperi, Mozzik, në emission “Shiko kush Luan” ka dhënë deklarata në lidhje me ish partneren e tij Loredana.

Mozzik është shprehur se gjithmonë do ruajë një lidhje të fortë me reperen pasi ato i bashkon vogëlushja Hana. Po ashtu ai ka treguar se Loredana është e vetmja femër që ai ka marrë seriozisht dhe se është dashuria e tij më e fortë. Gjatë emisionit, Mozzik ka zbuluar dhe si ndihet në këtë periudhë të jetës së tij, pas ndarjes nga Loredana dhe gjithçkaje tjetë.

Gjatë rubrikës ‘Thuaje ose haje’, Mozzikut i është drejtuar një pyetje e tillë nga i vëllai, Getinjo (i cili ishte po ashtu i ftuar): ‘Mozzik, le të themi që jeta jote nuk është aspak e mërzitshme, si po e përjeton gjithë këtë situatë?”.

Reperi ka treguar se pavarësisht të gjithave, ndihet mirë, ndihet i lumtur me jetën e tij. ‘Cdo person ka ulje-ngritje në jetë besoj, por jeta ime është për momentin e lumtur, jam i lumtur”, është shprehur Mozzik. Ndonëse është përgjigjur, ai sërish ka preferuar të përlyhet i gjithi me tortë fytyrës.