Mozzik me dhuratë për kryetarin e Ferizajit

Mozzik me dhuratë për kryetarin e Ferizajit

Reperi nga Ferizaji, Mozzik, ka ndarë në rrjetet sociale një fotografi nga takimi me kryetarin e këtij qyteti.

Artisti i cili u kritikua shumë së fundmi për turin e promovimit të albumit, ishte musafir i të parit të qytetit, Agim Aliut, raporton Insajderi.

View this post on Instagram

💿💿💿💿 🇽🇰 #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Mozzik fotografisë me kryetarin i kishte bashkëngjitur shënimin “Punët që njerëzit i kryejnë nuk janë të njëjta. Ato dallojnë për nga rëndësia natyra dhe përgjegjësia. Unë si qytetar i Ferizajit me aq mundësi sa kam po vë një gur në kalanë kulturore të ngritur të qytetit tonë”.

Ai ka treguar edhe se i kishte bërë dhuratë albumin e tij më të ri.

“Unë këtë album sot, me respekt të veçantë po ia dhuroj kryetarit të komunës z.Agim Veliut. Le të shërbejë si aset kulturor i një djali që e do këngën. Me nderime Mozzik”/Insajderi.com