Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”, dedikim për Loredanën?!

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”, dedikim për Loredanën?!

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është realizuar edhe me videoklip.

Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar siç duhet.

Kujtojmë faktin se nuk ka shumë kohë që Mozzik është ndarë nga Loredana, dhe ndoshta kënga në fjalë flet pikërisht për atë.