Mozzik uron të bijën: Kur të rritesh do kuptosh shumë gjëra

Mozzik uron të bijën: Kur të rritesh do kuptosh shumë gjëra

Vajza e reperit nga Ferizaj, Mozzik dhe ish-bashkëshortes së tij, Loredana Zefi, feston njëvjetorin e lindjes.

 

Përveç urimit prekës të Loredanës, një të tillë së fundmi e ka bërë edhe reperi shqiptar, i cili ka publikuar një fotografi të vajzës në llogarinë e tij personale, InstaStory.

“Sa shpejt shkuan një vjet. Urime vajza ime datëlindjen tënde, ti sot nuk më kupton në këtë urim sepse je e vogël, por kur do rritesh dashtë zoti do i lexosh e kuptosh shumë gjëra. Të uroj shëndet e gjitha të mirat e jetës. Zoti qoftë me ty në çdo hap. Të don baba yt i sinqertë”.