Muaji i Ramazanit, por këngëtarja shqiptare nuk e ndal ‘twerk-in’

Muaji i Ramazanit, por këngëtarja shqiptare nuk e ndal ‘twerk-in’

Enca Haxhia është kritikuar nga fansat për një postim të fundit në Instagram.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer Twerk dhe treguar të pasmet në sfond.

E veshur me një kostum rozë pas trupit, këngëtarja tregon të pasmet e kthyer me kurriz nga kamera.

“Nale veten oj motër se është Ramazan”, i shkruan dikush ndërsa disa komentues i kujtojnë se është në zi për vdekjen e të atit.

 

Dissi i Morena Tarakut për emisionin Review