Muhamet Sejdiu ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, ku përmes këngës ka arritur të argëtojë simpatizantët e muzikës t" />

Muhamet Sejdiu dhe bendi “Qumilat” publikojnë këngën “Zemra”

Muhamet Sejdiu dhe bendi “Qumilat” publikojnë këngën “Zemra”

Pas suksesit me këngët e tij, tani ai ka lansuar projektin e radhës me klip.

“Zemrat” titullohet kënga e Muhamet Sejdiut e cila vjen në bashkëpunim me bendin Qumilat, e cila tashmë është lansuar në platformën Youtube.

Ndonëse ka një javë nga lansimi i saj, por “Zemrat” ka arritur të pëlqehet nga publiku, ndërsa deri tani numëron 11 mijë shikime.