Mundësi e madhe që Interi e Roma të shkëmbejnë lojtarët

Mundësi e madhe që Interi e Roma të shkëmbejnë lojtarët

Gjasat për një këmbim ndërmjet Romës e Interit po rriten.

Edin Dzeko ka disa sezone që kërkohet nga Interi, njofton Insajderi.

Ndërsa Romës i duhet një sulmues pas një mosmarrëveshje ndërmjet trajnerit, Paulo Fonseca dhe boshnjakut.

Kështu si opsion Roma e sheh Alexis Shanchez.

Drejtorët e klubeve sportive kanë shpështuar takimet që operacioni të arrihet. /Insajderi.com